wz

Label

K dostání na Shitrecords

V současné době toho moc není, ale pokud bys měl zájem o nějakou konkrétní věc tak mi napiš a já ti to pošlu. Můžeme se domluvit i na osobním předání. Cena dobírky je cca 90 Kč, takže je potřeba to vždy připočítat k ceně.

Shitrecords offers you some music shit from a lot of bands from Czech republic and Europe. If you will be interested please contact me on mail. The price are in CZK, look at to the web for actual course your currency.

Volně ke stažení/free download: v/a Jihlava attack Bratislava 2010 (vyšlo u SHITRECORDS a CHYBA RECORDS, BARÁK crew, limitovaná edice 40 ks)

http://www.ulozto.cz/6836476/jihlava-attack-zip

Volně ke stažení/free download: v/a Mrkvancore festival kompilace 2010 (vyšlo u SHITRECORDS, limitovaná edice 100 ks)

http://www.ulozto.cz/6836474/mrkvancore-2010-zip

Vyprodáno: V/A Fuck the slow shit 50/2 EUR

Kompilace extrem hardcore a grind kapel:

1. Yacopsae
2. Human error
3. Prumyslova smrt
4. Jack
5. Gyalázat
6. Freedom is lie
7. Suicide pride
8. Depressy mouse
9. Agathocles
10. Distress
11. Another way
12. Rivers run dry

Stále k dostání: LP Průmyslová smrt/Valhala pacifists Dead Heroes records (www.myspace.com/deadheroes) 250,-/10 EUR právě na skladě

Průmyslová smrt je pekelně rychlá fastcore smršť se zpěvákem, který bývá přirovnáván ke smaženému kačerovi. Na konci covery od Regurgitate a pocta jihlavské legendě v podobě coveru od HNF. Valhala pacifists hrají ultra power violence thrash ve stylu WHN s šílenou precizností. Styl stop and go.

Stále k dostání: CD-r Průmyslová smrt/Kobra 11 DIY kooperace labelů, 50,-/2 EUR právě na skladě

Doprodej split CD-r. Průmyslová smrt zde již značně brousí vody fatcore. PS tu má pět pekelných vypalovaček a cover od DS 13. Kobra 11 zde předvádí svůj extrem hardcore grind v nejlepší podobě. Black metalovej vokál a brutální kytarová stěna. Navíc cover Öpstand!

Stále k dostání: CD-r Průmyslová smrt/Social chaos Shitrecords, CD-r 50,-/2 EUR Právě na skladě několik posledních kusů

Doprodej split CD-r s Social chaos, což je opradu masakrální grind fast core výplach z Brazílie. Tahle muzika je fakt peklo. Prmůmyslová smrt tu má 11 songů hardcore/grindcore střihu. Perličkou je, že před tímto nahráváním měl bubeník a kytarista autonehodu a přesto nahrávání proběhlo(s Vodkou a Pivem).

Stále k dostání: CD-r Průmyslová smrt/Reintoxication Shitrecords/Pray and keep quiet prod., CD-r 50,-/2 EUR

Průmyslová smrt tu má songy z druhého nahrávání. O poznání zde hraje pomaleji a melodičtěji, jsou zde poznat vlivy oldschool hardcore kapel. Reintoxication hrají crust grind náklep s výrazným zvukem a kvalitní muzikou. S CD-r dostaneš monstr booklet s texty a komentáři kapel.